Ciśnieniowe mycie elewacji

Ciśnieniowe mycie elewacji stosowane by usunąć mchy, porosty i zabrudzenia atmosferyczne często w połączeniu z późniejszym malowaniem elewacji. Metodą alpinistyczna pomaga zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy potrzebnych na wynajęcie oraz rozłożenie rusztowania. Dodatkowym atutem jest możliwość dotarcia do trudno dostępnych miejsc.

Wycinka drzew

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi arborystyczne wliczając przycinanie gałęzi czy też wycinkę całych drzew. Polecamy wycinanie drzew metodami alpinistycznymi zwłaszcza w gęstej zabudowie gdzie powalenie całego drzewa wiązałoby się z uszkodzeniem otoczenia Metodą alpinistyczna pozwala również zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy potrzebnych na wynajęcie dźwigu. Dodatkowym atutem jest możliwość dotarcia do trudno dostępnych miejsc.

Montaż kolców typu stop-ptak

Ptaki niszczące swoimi odchodami elewacje budynków to problem nie tylko estetyczny, gołębie często są nosicielami pasożytów, np. obrzeżków. Dzięki dostępowi linowemu uporanie się z tym problemem nigdy nie było prostsze a montaż kolców nawet w najbardziej niedostępnych miejscach nie stanowi najmniejszego problemu dla naszej doświadczonej ekipy. Metodą alpinistyczna pomaga też zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy potrzebnych na wynajęcie oraz rozłożenie rusztowania.

.

Rozbiórka kominów

Rozbiórka kominów metodą dostępu linowego wykonywana jest przez doświadczonych alpinistów przemysłowych posiadających odpowiednie uprawnienia umożliwiające im sprawną pracę w praktycznie dowolnych warunkach atmosferycznych.

Malowanie elewacji

Usługi malowania elewacji metodą alpinistyczną pomaga zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy potrzebnych na wynajęcie oraz rozłożenie rusztowania. Dodatkowym atutem jest możliwość dotarcia do trudno dostępnych miejsc.

Montaż konstrukcji stalowych i reklam wielkoformatowych

Wykonujemy usługi montażu konstrukcji stalowych i reklam wielkoformatowych zarówno metodą alpinistyczną jak i przy współpracy z ciężkim sprzętem. Zapewniamy wysoką jakość usługi i pracę w zgodzie z zasadami BPH.

Montaż banerów i reklam

Wychodzimy na przeciw wymaganiom naszych klientów świadcząc usługi alpinistycznego montażu banerów i reklam. Warto zapoznać się z zaletami tego typu usługi i jej przewagi nad montażem z rusztowań czy podnośników:

  • brak ograniczenia co do wysokości montażu
  • brak konieczności zajmowania całego chodnika
  • możliwość instalacji w miejscach do których nie byłoby dostępu inną metodą
  • brak konieczności rezerwacji dźwigu czy rusztowania

Czyszczenie rynien i dachów

Właściwa konserwacja systemu odprowadzania wody w obrębie elewacji budynku pozwala na rzadsze remonty i zapewnia schludniejszy wygląd budynku. Czyszczenie rynien i dachów metodą alpinistyczna pomaga zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy potrzebnych na wynajęcie oraz rozłożenie rusztowania. Dodatkowym atutem jest możliwość dotarcia do trudno dostępnych miejsc.

Czyszczenie silosów zbożowych

Specyficzne zadania wymagają wykwalifikowanych ludzi, zatrudniając nas masz pewność że posiadamy doświadczenie pomagające w najbardziej wymagających zadaniach.